Do szerokiej gamy modeli Citroena dołączył nowy SUV, idealny dla osób ceniących sobie komfort – Citroen C5 Aircross. Wyróżniają go duże koła oraz wygląd, który absolutnie podkreśla siłę i solidność.

Nowy SUV Citroen C5 Aircross to najnowszy model w gamie Marki. Samochód ma długość 4,5m. Przyciąga wzrok wyrazistym przodem, płynnymi liniami bocznymi, osłonami progów i nadkoli oraz dwukolorowymi relingami dachowymi. Dodatkowo wyposażony jest on w panoramiczny, szklany dach.

Zachwycić może także design wnętrza modelu, który można wybrać z pięciu dostępnych wersji. Jest ono bowiem bardzo przestronne i efektowne. Wszystkie elementy zostały dobrane tak, aby stworzyć wyrafinowany i nowoczesny klimat, nie zapominając przy tym o funkcjonalności i bezpieczeństwie. Kierowcy z pewnością zwrócą uwagę m.in. na solidną deskę rozdzielczą z panelem rozciągającym się na całej jej długości oraz na cyfrowy zestaw wskaźników.

W zależności od wybranej wersji, Citroen C5 Aircross może być wyposażony aż w 20 systemów mających na celu wspomaganie prowadzenia. Do dyspozycji mamy m.in. system Highway Driver Assist oraz system rozpoznawania znaków.

Jeszcze przed wakacjami w salonach pojawi się model Citroena C5 Aircross z hybrydowym napędem o łącznej mocy 225 KM. Po jego naładowaniu będzie można przejechać na prądzie nawet do 50 km.