Francuski koncern podał do publicznej informacji wiadomość, że rozpoczął produkcję wersji limitowanej Citroena DS3, oznaczonej przydomkiem Ines de la Fressange Paris.

Citroen DS3 Ines de la Fressange Paris w wersji koncepcyjnej został zaprezentowany podczas zeszłorocznych Targów Motoryzacyjnych w Paryżu. Auto na tyle spodobało się zarządowi francuskiego koncernu, że w najbliższym czasie trafi do wersji produkcyjnej. Nie bez wpływu na tę decyzję pozostały również pozytywne komentarze na temat samochodu z ust potencjalnych klientów, którzy odwiedzili Salon Samochodowy w Paryżu.

Limitowana edycja Citroena DS3 powstała we współpracy z luksusowym domem handlowym – widać to przede wszystkim po wysokiej cenie samochodu, która według wstępnych zapowiedzi będzie oscylować w granicach 30 tysięcy euro. Co otrzymamy w zamian w tej cenie? Citroen DS3 Ines de la Fressange Paris otrzyma granatowy lakier, a także czarny dach (nazwany autorsko przez francuski koncern jako Onyx Black). Na nadwoziu możemy zaobserwować także liczne, czerwone wstawki, które obecne są m.in. na obu lusterkach bocznych auta.

Wiadomo, że Citroen DS3 Ines de la Fressange Paris oferowany będzie wraz z czterema jednostkami napędowymi oraz dwiema wersjami nadwozia – cabrio oraz coupe.